O firmie

Na rynku ubezpieczeń funkcjonujemy już od 1993 roku, w ramach obecnej struktury od roku 1995. Od lat z powodzeniem prowadzimy kompleksową obsługę ubezpieczeniową wielu Klientów sektora komercyjnego, publicznego, jak i indywidualnych. Dlatego też z doświadczenia wiemy, jak najkorzystniej opracowywać i zarządzać bardzo specyficznymi ubezpieczeniami.

Jako broker ubezpieczeniowy jesteśmy również zarejestrowani na rynku niemieckim, austriackim, brytyjskim, francuskim i skandynawskim, co w konsekwencji skutkuje ułatwionym dostępem do międzynarodowego rynku ubezpieczeniowego.

Opieramy się na stabilnej kadrze brokerów ubezpieczeniowych posiadających wysokie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie zawodowe oraz czynną znajomość języków obcych uwzględniającą specyfikę słownictwa ubezpieczeniowego. Decydując się na współpracę z nami, wybieracie Państwo wysokie standardy obsługi oraz wszelką niezbędną pomoc merytoryczną oraz prawną w zakresie ubezpieczeń.

Poznaj pozostałe podmioty naszej grupy

Firma PROFFMAN od 2005 roku specjalizuje się w międzynarodowych usługach w zakresie zasobów ludzkich. Jesteśmy certyfikowaną agencją zatrudnienia i działamy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą. Prowadziliśmy międzynarodową rekrutację nawet do 350 wykwalifikowanych pracowników rocznie, przede wszystkim do północnej Norwegii.

Początki działalności PROFFMAN w zakresie świadczenia usług szkoleniowych przypadają na rok 2005. Firma zajmuje się całym spektrum zagadnień szkoleniowych i jest przygotowana do prowadzenia wszelkiego rodzaju spraw związanych z działalnością szkoleniową na terenie całego kraju. Wśród naszych klientów znajdują się osoby fizyczne oraz firmy krajowe i zagraniczne. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu m.in. szkoleń językowych oraz zawodowych dla branży budowlanej, transportowej, przemysłu oraz przemysłu stoczniowego. W swojej ofercie posiadamy szkolenia stacjonarne (posiadamy własną salę szkoleniową), zamiejscowe, e-learningowe oraz mieszane (z ang. blended learning) zawierające elementy zajęć indywidualnych, grupowych oraz zaocznych multimedialnych odbywających się za pomocą sieci internetowej. Działalność edukacyjna została zarejestrowana w Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Jakość świadczonych usług jest potwierdzona posiadanym certyfikatem ISO 9001:2015

Proffman

Certyfikat ISO

Od 2010r. co roku przeprowadzany jest w naszej firmie proces certyfikacji ISO. Aktualnie posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 w odniesieniu do działalności brokerskiej, co potwierdza i gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez naszą firmę usług. Cykliczne kontrole przeprowadzane przez jednostkę certyfikującą są dodatkowym sprawdzianem naszych umiejętności i wysokich standardów. Jesteśmy jedynym z nielicznych brokerów ubezpieczeniowych posiadających certyfikat jakości ISO w zakresie:

  • Kompleksowe usługi brokerskie w zakresie ubezpieczeń
  • Pomoc w likwidacji szkód


W roku 2017 uzyskaliśmy także certyfikat ISO 9001:2015 w odniesieniu do działalności edukacyjnej w zakresie usług szkoleniowych o charakterze rozwojowym.Nasze certyfikaty ISO wydane są w polskiej akredytacji i pod polskim nadzorem (instytucja rządowa PCA www.pca.gov.pl - państwowa osoba prawna nadzorowana przez Ministerstwo Gospodarki).